2015-11-08
Projekty zostały zrealizowane wraz z londyńską agencją eventową Crown BC

We wrześniu i w październiku razem z Crown BC – najbardziej utytułowaną agencją eventową z Wielkiej Brytanii – ekipa eventów zorganizowała dwa wydarzenia: konferencję „Winning together“ dla menadżerów marki SABMiller oraz polską część międzynarodowego roadshow dla Denso Europe.

 

Jednodniowa konferencja dla 124 menadżerów marek należących do SABMiller – największego koncernu piwowarskiego na świecie miała miejsce 29 września. Odbyła się w postindustrialnej przestrzeni Fabryki Trzciny, która po trzech wizjach lokalnych przeprowadzonych przez przedstawicieli Crown BC została wybrana
na miejsce przedsięwzięcia. Fabryka Trzciny została oddana do użytku na cztery dni, podczas których ekipa przeprowadziła montaż, próbę i samą konferencję.

 

Zakres obowiązków, poza wynajmem Fabryki Trzciny, obejmował rezerwację pokoi dla delegatów SABMiller, którzy zajęli 1/3 hotelu InterContinental. Ponadto zespół odpowiedzialny był za wynajem kilkuset sztuk mebli, zapewnienie sprzętu audio-video, oświetlenia oraz koordynację pracy ekipy technicznej. Chociaż finalna koncepcja konferencji powstała w zaledwie trzy tygodnie, jej realizacja zakończyła się pełnym sukcesem
oraz satysfakcją Crown BC i klienta. – Ekipa Poland Concept DMC stała się integralną częścią naszego zespołu
na czas realizowanych wydarzeń
– powiedziała Amelia Conti, Senior Logistics Manager Crown BC. –
Ich znajomość Warszawy, obiektów i dostawców jest świetna. Mamy nadzieję, że będziemy mogli współpracować z nimi w przyszłości.

 

W dniach 29-30 października zespół wspierał Crown BC podczas organizacji polskiej części międzynarodowego roadshow Denso: Track2Track. Był to element kampanii marketingowej nowych świec zapłonowych Iridium TT, w ramach której dwie zawodniczki rajdowe: Rebecca Jackson z Wielkiej Brytanii oraz Natalia Freidina z Rosji, pokonały trasę z Moskwy, przez Mińsk, Poznań, Amsterdam, aż do Londynu.

 

Udział w spotkaniu w Poznaniu wzięło 50 dystrybutorów produktów Denso, przedstawiciele mediów a także klienci z całej Europy, w tym z Węgier, Rumunii i Bułgarii. Zespół DMC odpowiadał za organizację konferencji prasowej oraz konferencji produktowej dla dystrybutorów, zakwaterowanie, a także obsługę logistyczną
oraz wynajem Toru Poznań w Przeźmierowie. Uczestnicy mogli, pod okiem instruktora, spróbować swoich sił
za kierownicą aut wyposażonych w świece zapłonowe Iridium TT, obserwowali też zmagania poznańskiego zespołu rajdowego Foltyn Rally Team. Najlepsi kierowcy mogli towarzyszyć podczas jazdy po torze wyścigowym zawodniczkom Track2Track.