2016-10-19

Rok intensywnej pracy sprzedawców samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz i Fuso został nagrodzony emocjonującym wyjazdem do Brazylii! Podróż incentive była nagrodą główną w rocznym programie „Daimler Trucks Discovery: Liga Gwiazd. Edycja Brazylia” skierowanym do pracowników sieci dealerskiej Mercedes-Benz.

 

Nagroda została perfekcyjnie dopasowana do grupy docelowej, w której znaleźli się przede wszystkim młodzi mężczyźni. Cały program dopasowany był do potrzeb i oczekiwań uczestników aktywnych, pełnych energii i pasji. W celu ich zaangażowania podczas wyjazdu połączyliśmy eksplorację brazylijskiego stylu życia i poznawania największych atrakcji tego kraju z aktywnościami sportowymi. Zwycięzcy odwiedzili więc Rio de Janeiro, góry Corcovado i Głowę Cukru. Czekały na nich też takie wyzwania, jak wyprawa rowerowa przez słynne plaże Ipanema z przerwą na łyk wody kokosowej, niezwykły rejs po Zatoce Guanabara hawajskimi czółnami, nauka surfingu oraz poranny jogging przez piaszczystą Copacabanę. Wyjątkowym i nawiązującym do nazwy programu – Liga Gwiazd – elementem był trening tradycyjnego brazylijskiego sportu: footvolley.

 

Wyjazd zawierał również elementy edukacyjne. Zgodnie z założeniami programu uczestnicy zwiedzili fabrykę Merdeces-Benz, zlokalizowaną nieopodal São Paulo, a wycieczka została wzbogacona o dodatkowe aktywności sportowe – wyprawę rowerową do dzielnicy Vila Madalena szlakiem niezwykłego graffiti.

 

Aby rozbudzić ciekawość uczestników programu i chęć zdobycia nagrody głównej przygotowaliśmy serię reportaży, ukazujących brazylijskie atrakcje. Każdy, prezentowany co miesiąc, odcinek programu nagrywanego przez lokalną reporterkę, przedstawiał charakterystyczne miejsca, które mieli odwiedzić zwycięzcy sprzedażowej rywalizacji.

 

Program „Daimler Trucks Discovery: Liga Gwiazd. Edycja Brazylia” zyskał aprobatę nie tylko klienta i uczestników, którzy uznali, że wyjazd przewyższył ich oczekiwania i miał bardzo motywujący efekt, lecz również jury konkursu SITE Crystal Award. Został bowiem nagrodzony najważniejszym międzynarodowym branżowym wyróżnieniem w kategorii: najbardziej efektywny program wsparcia sprzedaży. Czytaj więcej