2016-12-19

30 listopada 2016 r. w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie zorganizowaliśmy uroczystą galę Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Podczas wydarzenia, tworzonego już po raz XIX przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, polscy naukowcy i przedsiębiorcy otrzymali nagrody za innowacyjne rozwiązania w zakresie nowych technologii.

 

Do naszych obowiązków należała kompleksowa organizacja gali i kończącego wydarzenie bankietu, w tym kreacja koncepcji wydarzenia i części artystycznej, prowadzenie pełnej rejestracji uczestników oraz recepcji,  przygotowanie animacji oraz prezentacji multimedialnych, filmów prezentujących zwycięskie rozwiązania laureatów, a także relacji filmowej i fotograficznej.  Odpowiedzialni byliśmy również za przygotowanie i druk katalogu prezentującego laureatów konkursu, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej

oraz produkcję pozostałych materiałów reklamowych. Katalog można pobrać ze strony PARP. Wydarzenie prowadził specjalizujący się w tematach nowych technologii i innowacji dziennikarz Radek Brzózka. Galę uświetnił występ zespołu jazowego Freemotion.

 

Konkurs, którego celem jest  upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, wyrobów

i technologii, odbywał się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju. Honorowym gościem gali był Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki, a także przedstawiciele Kancelarii Prezydenta i Senatu

oraz wiele wybitnych postaci ze świata biznesu i nauki. Patronat medialny objęła Rzeczpospolita oraz Polskie Radio Jedynka. Gala jest najważniejszym wydarzeniem organizowanym corocznie przez PARP. Przez prawie dwie dekady istnienia konkursu PARP wyłoniła ponad 800 innowacyjnych produktów, z których blisko 150 otrzymało nagrody lub wyróżnienia.